Ні для кого не секрет, що навчання дітей у школах неможливе без якісної шкільної дошки. Опишемо коротенько - на що треба звернути увагу при виборі шкільної дошки.

Дошки аудиторні поділяються на групи за видом матеріалу: коркові, металополімерні, металокерамічні. Коркові дошки рідко застосовують у школах та вищих навчальних закладах - переважно у офісах. Тому ми коротко опишемо дві основні групи: металополімерні та металокерамічні дошки.

За кількістю робочих поверхонь дані дошки поділяються на одно-, дво-, три-,чотири-, п"яти- та семи-поверхневі шкільні дошки. Одноповерхневі дошки кріпляться на стіну і є нерухомими. Двоповерхневі дошки переважно використовують на мобільних каркасах, де вони обертаються. Решта дошок мають рухомі та нерухомі частини, де нерухомі частини кріпляться до стіни, а рухомі вільно відхиляються. Дошки аудиторні теж відрізняються своїми габаритними розмірами та наявністю алюмінієвої або дерев"яної рами навколо кожної створки. Вважається, що алюмінієва рама довговічніша за дерев"яну і її важче пошкодити (надщербити).

 

В стандартний комплект шкільної дошки має входити кріплення, поличка для крейди (для настінних дошок), гарантійний паспорт. Термін експлуатації металополімерних дошок - 10 років, металокерамічних - 25 років. Але різниця в ціні - дуже суттєва. Звичайно, якщо є кошти, краще придбати металокерамічну дошку, але її ціна у три рази вища за металополімерну.

В нашому інтернет-магазині "Інтер"єр планета" можна теж замовляти дошки або суцільно маркерні, або для крейди, або крейда-маркер будь-яких розмірів і комбінацій. Лише треба пам"ятати, що нестандартний розмір дошки буде дорожчим за традиційний.

Для молодших класів дошки розкреслюють у "лінійку", "косу лінійку" або "клітинку". Важливо, щоб це робилося лазером, тоді розкреслення дуже аккуратне, рівне та не стиратиметься. Можна дошки теж розкреслювати у "нотний стан" для музичних шкіл та класів. Якщо Ви бажаєте розкреслити дошку у нестандартні розміри "клітинки", "лінії" чи "косої лінійки", то це теж робиться, але коштує дорожче. Середній термін від проплати до отримання дошки 5-7 календарних днів.

Купуючи шкільну аудиторну дошку в інтернет магазині "Інтер"єр планета" - Ви отримаєте кваліфіковану консультацію і придбаєте високоякісний продукт за помірною ціною.


Звертайтесь - не пошкодуєте!


Категорія