Вітаємо Вас - Ви вже визначилися із асортиментом, матеріалами, розмірами, ціною і кількістю товарів, які бажаєте придбати в нашому Інтернет-магазині "Інтер'єр планета" і це нас дуже тішить. Залишилося лише якісно оформити і виконати Ваше замовлення. Перший запит можна зробити для уточнення деталей на сторінці "Зворотній зв'язок", також, оформивши замовлення, натиснувши кнопку "Купити" і заповнивши Вашу контактну інфомацію, або задзвонити у наш Call-центр! Бажано, звичайно, у робочий час, але якщо дуже треба, то можна і тоді коли треба. Правда є імовірність, що ми будемо в цей час не на робочому місці і не завжди зможемо надати найбільш повну інформацію.

Далі процес купівлі меблів та супутніх товарів виглядає наступним чином:

1.Якщо Ви заповнили форму зворотнього зв'язку або оформили замовлення на сайті - у цей же день, якщо робочий час дозволяє, або на наступний ми погоджуємо з Вами деталі, а саме особливості конкретно вибраного Вами товару, його розміри, матеріали, ціну, наявність на складі, терміни постачання або індивідуального виготовлення, спосіб доставки, збірки, встановлення, регулювання, якщо даний товар цього потребує.

2.Наш менеджер заповнює на фірмовому бланку абсолютно всі деталізовані особливості Вашого замовлення і надсилає його Вам. Особливо це обов'язково робити при виготовленні під замовлення меблів з несерійними кольорами, тканинами, шкірами, нестандартними розмірами, що найчастіше відбувається у замовленнях м'яких меблів. Отримавши на електронну пошту або факсом заповнену форму Ви уважно, бажано два рази, її перечитуєте і аналізуєте, чи всі особливості Вашого замовлення викладені правильно і якщо все як слід - надсилаєте нам підписане Вами замовлення у будь-який зручний Вам спосіб. При наявності у Вас відповідного бажання - укладаємо письмовий договір на постачання продукції, де описуємо особливості даного замовлення.

3. Ми працюємо абсолютно з усіма транспортними компаніями, які не проти перевозити наші вантажі: Новою поштою, САТом, Автолюксом, Інтаймом, Гюнселом, Делівері і тд. Але рекомендуємо, все таки, свій вибір зупиняти на найбільш достойній на сьогодні компанії Нова пошта. Повірте, хоча тарифи у неї не найнижчі, але в них значно краще поставлена робота з персоналом, найбільша мережа відділень по Україні та можливість доставити вантаж у будь-який населений пункт України навіть, якщо в ньому немає їхнього відділення. І саме головне те, що у них рідко трапляється пошкодження або знищення вантажу, що може стати неприємним сюрпризом при його отриманні. Крім цього всі наші товари ми обов'язково страхуємо і у випадку знищення або зникнення вантажу Нова пошта швидко і без зайвих запитань виплачує всю страхову сумму грошей. З деякими іншими компаніями, коли траплялися такі випадки - місяць тривав розгляд, а тоді ще часом відмовляли у відшкодуванні збитків, під не завжди справедливим приводом. Є над чим подумати. Важливий момент - вартість перевезення в ціну товару в нашому магазині не включена! Ми можемо включити в рахунок вартість доставки, збірки і встановлення, при бажанні клієнта,  індивідуально обговоривши це перед підписанням бланку-замовлення. А зазвичай зараз замовники стараються, де можна, економити і забирають вантажі зі складу транспортних компаній самостійно, маючи наявність відповідного транспорту, бажання і здоров'я! У деяких випадках, коли вантаж дорогий або об'ємний, можна скористатися попутним завантаженням вантажних автомобілів, часом це може дати непогану економію грошей на вартості перевезення. Трапляється також, що фабрика-виробник і замовник знаходяться поряд, або відносно недалеко, або планується машина в Вашу сторону - тоді доставка можлива безкоштовно, або можлива акційна вартість перевезення за домовленістю транспортом фабрики в межах певної території.

4.Один з найбільш приємних моментів в нашій роботі: Ми виставляємо Вам банківський рахунок, або дані картки Приват24 і Ви сплачуєте 100% вартості замовленого Вами товару, думаючи про те, який вдалий вибір Ви зробили, надавши нам можливість прикрасити Вашу оселю потрібними обновками та забезпечити необхідний комфорт і радість довговічної експлуатації. Платимо раз, а користуємось роками і це дуже тішить!!!

5.Ми перевіряємо надходження коштів і відповідність їх кількості виставленому рахунку, і, коли все збігається - даємо замовлення в роботу (на відвантаження, у випадку наявності на складі готового виробу або комплекту, або на виробництво, у випадку виготовлення на замовлення).

6.Коли вантаж готовий до відправлення, Ви нам повідомляєте прізвище, ім'я, по-батькові отримувача (який є щасливим володарем паспорту громадянина України або водійських прав, і планує їх обидва, або хоча б якийсь один з цих документів, мати з собою для пред'явлення експедитору вантажу, або на складі транспортної компанії (звичайно крім випадку доставки попуткою або транспортом фабрики)).

7.Коли вантаж відправлено, на наступний (часом в той самий) після відправлення день, ми у вигляді СМС-повідомлення надсилаємо Вам номер транспортної декларації і кількість місць у даному відправленні. Зазвичай час перевезення у транспортних компаніях не перевищує 1-3 днів, в залежності від відстані до Вашого населеного пункту. Ми рекомендуємо відслідковувати статус декларації на сайті транспорної компанії у рубриці "Де мій вантаж?" або "Відстежити вантаж", де потрібно лише коректно ввести номер Вашої декларації (у деяких компаній може бути дві букви+номер) і Ви одразу можете бачити, чи правильний маршрут, дату прибуття, часом місце перебування вантажу і його статус. Можна все це теж відслідковувати по телефону при умові, що Вам вдасться швидко додзвонитися і дочекатися з'єднання з оператором - а Ви маєте час, і любите слухати гарну музику. Трапляються випадки, що СМС-повідомлення від транспортих компаній не приходять, навіть, якщо транспортна декларація оформлена ідеально (нема світла на СМС - сервісі, або програмний збій), і тоді Ви можете запереживати, поки Вам не передзвонять з транспортної компанії і не запросять забрати Ваш вантаж ( у випадку, якщо не передбачена адресна доставка), а також, повідомлять Вас про термін - від коли буде нараховуватись пеня за понаднормове зберігання товару. Звичайно у випадку доставки за адресою відбувається попереднє узгодження імовірного часу доставки, щоб отримувач був на місці доставки в домовлений час.

8. І ось воно свято: Ви стали володарем омріяного дивану, стінки або спальні, але зараз (у деяких випадках), це лише купа запакованих коробок і зовсім не схоже на Вашу мрію. Перш за все РЕКОМЕНДУЄМО ДУЖЕ УВАЖНО оглянути зі всіх сторін чи немає часом на упаковці видимих пошкоджень або слідів від удару. Якщо є щось підозріле - рекомендуємо акуратно відкрити дане місце на упаковці, звичайно, в присутності представника транспортної компанії або експедитора, і у випадку наявності деформацій, що мають вплив на міцність конструкції, або неприйнятно розміщені на видимих частинах і є суттєвими для Вас - обов'язково потрібно скласти (письмово) акт (форма акту у кожної транспортної компанії своя) про наявність даного пошкодження, що потім надає можливість отримати грошове відшкодування, або заміну товару у випадку не транспортного, а заводського браку. Ну а якщо вантаж цілий, то їдемо на місце встановлення і готуємось до збірки, звичайно, якщо вона необхідна.

9.Якщо меблі потребують збірки, а у Вас немає великого досвіду у збиранні меблів, то ми не рекомендуємо робити це самостійно, навіть, якщо Ви досить компетентний домашній майстер і володієте шуруповертом. Справа в тому, що кожна фабрика має свої особливості використання комплектуючих і, якщо у Вас є недостатньо "набита" рука, то зробивши декілька помилок при збірці меблів (наприклад: недотягнувши, або перетягнувши декілька гвинтів - Ви можете значно скоротити безпроблемний термін експлуатації омріяних меблів. Кваліфікована збірка коштує від 5 до 10% від вартості товару, якщо товар дорогий, то вартість збірки визначається за домовленістю.

В межах Львова ми збираємо за 5% від вартості. В принципі, наш досвідчений збиральник може виїхати на збирання у будь-який населений пункт, правда, проїзд в обидві сторони сплачує замовник і треба рахувати, чи завжди це виправдано, з погляду на те, що запитавши у будь-якому, більш-менш, пристойному найближчому магазині меблів, швидше за все Вам люб'язно нададуть телефон кваліфікованого збиральника корпусних меблів.

10. Ну і нарешті меблі встановлено, картон і рештки пакувальних матеріалів винесено, збиральник отримав гроші, подякував і поїхав. І Ви починаєте заповнювати меблі речима та іншими предметами інтер"єру, і подивившись на омріяну покупку з різних сторін, під різними кутами насолоджуєтесь з дружиною (чоловіком), батьками та дітьми приємними змінами у Вашому інтер"єрі!


Ну і якщо все гаразд - запрошуємо Вас включити у свої плани наступні удосконалення дизайну у Ваших приміщеннях, ну і надіємось, що це буде реалізовано командою спеціалістів саме нашого інтернет-магазину "ІНТЕР'ЄР ПЛАНЕТА"!!! А на запитання Ваших колег або родичів, де би вигідно і безпечно придбати меблі та інші предмети інтер'єру ми надіємось, що Ви вже будете знати, що їм порадити!!!