Причина хорошого самопочуття – повноцінний здоровий сон. Тому дуже важливо, на якому матраці людина спить. Зараз асортимент даної продукції надзвичайно різноманітний і кожен може вибрати для себе придатний по характеристикам і ціні товар.

Але потрібно пам"ятати, що на здоров"ї економити шкідливо, і якщо купити один раз якісний матрац , спина і хребет будуть вдячні тривалий час за наданий комфорт. Отже, матраци бувають пружинні і безпружинні . Розглянемо їх особливості і основні переваги.

Наявність пилу  – проблема людей, котрі турбуються про своє здоров"я. У випадку безпружинних матраців він не попадає всередину, за рахунок того, що внутрішній блок закритий гіпоаллергенним наповнювачем, і пил може накопичуватися лише на верхньому шарі і легко видаляється пилососом. Чого не можна стверджувати про пружиний матрац , в якому за декілька років накопичується велика кількість пилу, яку практично неможливо потім звідти дістати.

Відсутність статичної напруги в безпружинному матраці також грає немаловажну роль, так як не порушує енергообмін тіла людини з навколишнім середовищем. В пружинному матраці така напруга виникає і приводить до стомлюваності організму, а часом навіть до небажаних алергічних реакцій.

Безпружинний матрац виключає коливання тіла в процесі руху людини, що благотворно впливає на відпочинок тіла в цілому, в той час як на пружинному матраці часто відбувається ефект хвилі и зкочування, що може призвести до безсоння.

Але поряд з цим термін служби безпружинного матрацу значно коротший пружинного. Серед пружинних матраців широку популярність набули матраци, всередені яких пружини незалежного типу, в індивідуальних тканинних чохлах. Автономність в роботі кожної такої пружини сприяє збалансованному розподілу ваги тіла людини по матрацу під час відпочинку. І у такого матрацу високий ортопедичний ефект, а наявність латексного покриття робить його ще й анатомічним, що дозволяє максимально розслабляти м"язову масу під час сну. На такий пружинний матрац виробники завжди дають високий термін гарантії.

Тому не можна однозначно стверджувати, котрий з матраців кращий, кожен вибирає матрац під себе, враховуючи вагу, вік та вид діяльності. А асортимент якісних матраців вже зараз надзвичайно багатий.

Категорія